MB "Funnelsense" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -197 |
| -197 |
| -197 |
| - |
| - |
| -196 |
| 399 |
| 0 |
| 203 |
| - |
| -2,04 |
| - |
| - |
| - |
| -23 |
| 2024 |
|---|
| 13 000 |
| 13 000 |
| 1 200 |
| 1 150 |
| 1 150 |
| 99,19 |
| 8,85 |
| 954 |
| 11 448 |
| 0 |
| 12 402 |
| 0,07 |
| 12,00 |
| - |
| - |
| 13,65 |
| 1 774 |
| 2025 |
|---|
| 35 400 |
| - |
| 17 141 |
| 14 398 |
| - |
| 93,80 |
| 40,67 |
| 15 352 |
| 30 158 |
| 0 |
| 45 510 |
| 0,43 |
| 1,96 |
| - |
| - |
| 48,45 |
| 17 153 |
| 2025 |
|---|
| 35 400 |
| - |
| 17 141 |
| 14 398 |
| - |
| 93,80 |
| 40,67 |
| 15 352 |
| 30 158 |
| 0 |
| 45 510 |
| 0,43 |
| 1,96 |
| - |
| - |
| 48,45 |
| 17 153 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
35 400 €172 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
17 141 €1 328 % *
Grynasis pelnas (€)
14 398 €1 152 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
93,80 %-5,43 % *
Grynasis pelningumas (%)
40,67 %359,55 % *
Nuosavas kapitalas (€)
15 352 €1 509 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
30 158 €163 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
45 510 €267 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,43 514,29 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,96 -83,67 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
48,45 %254,95 % *
EBIT (€)
17 153 €867 % *
