MB "Gafas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 41 247 |
| - |
| 12 183 |
| 11 575 |
| - |
| 26,52 |
| 28,06 |
| 20 631 |
| 1 287 |
| 281 |
| 21 637 |
| 0,49 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 5,29 |
| 2 183 |
| 2024 |
|---|
| 21 551 |
| - |
| -4 547 |
| -4 547 |
| - |
| 27,81 |
| -21,10 |
| 16 083 |
| 163 |
| 449 |
| 15 797 |
| 0,73 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| -21,10 |
| -4 547 |
| 2025 |
|---|
| 15 331 |
| - |
| 213 |
| 209 |
| - |
| 36,42 |
| 1,36 |
| 11 292 |
| 1 584 |
| 1 464 |
| 11 412 |
| 0,64 |
| 0,14 |
| - |
| - |
| 1,39 |
| 213 |
| 2025 |
|---|
| 15 331 |
| - |
| 213 |
| 209 |
| - |
| 36,42 |
| 1,36 |
| 11 292 |
| 1 584 |
| 1 464 |
| 11 412 |
| 0,64 |
| 0,14 |
| - |
| - |
| 1,39 |
| 213 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
15 331 €-29 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
213 €105 % *
Grynasis pelnas (€)
209 €105 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
36,42 %30,96 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,36 %106,45 % *
Nuosavas kapitalas (€)
11 292 €-30 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 584 €872 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 464 €226 % *
Trumpalaikis turtas (€)
11 412 €-28 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,64 -12,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,14 1 300,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,39 %106,59 % *
EBIT (€)
213 €105 % *
