MB "Gailė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 18 000 |
| - |
| 10 268 |
| 10 268 |
| - |
| 91,11 |
| 57,04 |
| 10 269 |
| 138 390 |
| 140 000 |
| 8 659 |
| -1,30 |
| 13,48 |
| - |
| - |
| 89,72 |
| 16 150 |
| 2023 |
|---|
| 43 450 |
| 43 450 |
| 11 878 |
| 11 284 |
| 11 284 |
| 96,12 |
| 25,97 |
| 21 040 |
| 175 333 |
| 131 444 |
| 64 929 |
| 0,74 |
| 8,33 |
| - |
| - |
| 43,35 |
| 18 834 |
| 2024 |
|---|
| 78 753 |
| 78 753 |
| 56 367 |
| 53 549 |
| 53 549 |
| 91,73 |
| 68,00 |
| 74 589 |
| 329 732 |
| 374 393 |
| 29 928 |
| 0,33 |
| 4,42 |
| - |
| - |
| 76,85 |
| 60 522 |
| 2024 |
|---|
| 78 753 |
| 78 753 |
| 56 367 |
| 53 549 |
| 53 549 |
| 91,73 |
| 68,00 |
| 74 589 |
| 329 732 |
| 374 393 |
| 29 928 |
| 0,33 |
| 4,42 |
| - |
| - |
| 76,85 |
| 60 522 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
78 753 €81 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
78 753 €81 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
56 367 €375 % *
Grynasis pelnas (€)
53 549 €375 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
53 549 €375 % *
Bendras pelningumas (%)
91,73 %-4,57 % *
Grynasis pelningumas (%)
68,00 %161,84 % *
Nuosavas kapitalas (€)
74 589 €255 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
329 732 €88 % *
Ilgalaikis turtas (€)
374 393 €185 % *
Trumpalaikis turtas (€)
29 928 €-54 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,33 -55,41 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
4,42 -46,94 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
76,85 %77,28 % *
EBIT (€)
60 522 €221 % *
