MB "Geležinė statyba" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 70 224 |
| 70 224 |
| 4 392 |
| 4 392 |
| 4 392 |
| 8,93 |
| 6,25 |
| 4 392 |
| 4 071 |
| 0 |
| 8 463 |
| 0,06 |
| 0,93 |
| - |
| - |
| 6,25 |
| 4 392 |
| 2024 |
|---|
| 138 592 |
| 138 592 |
| 17 528 |
| 16 652 |
| 16 652 |
| 20,95 |
| 12,02 |
| 21 044 |
| 4 127 |
| 1 912 |
| 23 259 |
| 0,14 |
| 0,20 |
| - |
| - |
| 12,65 |
| 17 528 |
| 2025 |
|---|
| 239 138 |
| 209 770 |
| 16 631 |
| 15 633 |
| 13 713 |
| 20,94 |
| 6,54 |
| 36 677 |
| 4 862 |
| 1 835 |
| 39 704 |
| 0,15 |
| 0,13 |
| - |
| - |
| 7,01 |
| 16 752 |
| 2025 |
|---|
| 239 138 |
| 209 770 |
| 16 631 |
| 15 633 |
| 13 713 |
| 20,94 |
| 6,54 |
| 36 677 |
| 4 862 |
| 1 835 |
| 39 704 |
| 0,15 |
| 0,13 |
| - |
| - |
| 7,01 |
| 16 752 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
239 138 €73 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
209 770 €51 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
16 631 €-5 % *
Grynasis pelnas (€)
15 633 €-6 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
13 713 €-18 % *
Bendras pelningumas (%)
20,94 %-0,05 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,54 %-45,59 % *
Nuosavas kapitalas (€)
36 677 €74 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 862 €18 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 835 €-4 % *
Trumpalaikis turtas (€)
39 704 €71 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,15 7,14 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,13 -35,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
7,01 %-44,58 % *
EBIT (€)
16 752 €-4 % *
