MB Girskis
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2021-06-02Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
-Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
13* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 584,82 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
1 046 969 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
50
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
541
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB Girskis finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 127 262 |
| - |
| 44 790 |
| 42 449 |
| - |
| 86,56 |
| 33,36 |
| 56 400 |
| 2 375 |
| 4 153 |
| 54 622 |
| 0,41 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 35,20 |
| 44 790 |
| 2024 |
|---|
| 118 677 |
| 118 677 |
| 10 893 |
| 10 348 |
| 10 348 |
| 79,23 |
| 8,72 |
| 57 748 |
| 220 108 |
| 160 575 |
| 117 281 |
| 0,82 |
| 3,81 |
| - |
| - |
| 10,31 |
| 12 234 |
| 2025 |
|---|
| 1 046 969 |
| 115 178 |
| 71 234 |
| 59 406 |
| 6 535 |
| 52,52 |
| 5,67 |
| 117 154 |
| 308 858 |
| 164 513 |
| 261 499 |
| 0,14 |
| 2,64 |
| - |
| - |
| 7,79 |
| 81 600 |
| 2025 |
|---|
| 1 046 969 |
| 115 178 |
| 71 234 |
| 59 406 |
| 6 535 |
| 52,52 |
| 5,67 |
| 117 154 |
| 308 858 |
| 164 513 |
| 261 499 |
| 0,14 |
| 2,64 |
| - |
| - |
| 7,79 |
| 81 600 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 046 969 €782 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
115 178 €-3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
71 234 €554 % *
Grynasis pelnas (€)
59 406 €474 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 535 €-37 % *
Bendras pelningumas (%)
52,52 %-33,71 % *
Grynasis pelningumas (%)
5,67 %-34,98 % *
Nuosavas kapitalas (€)
117 154 €103 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
308 858 €40 % *
Ilgalaikis turtas (€)
164 513 €2 % *
Trumpalaikis turtas (€)
261 499 €123 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,14 -82,93 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,64 -30,71 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
7,79 %-24,44 % *
EBIT (€)
81 600 €567 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
1
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2026-03-12 | Keleivinis automobilis | 2 997,00 cm³ | Dyzelinas / Elektra |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Ženklo vizualizacija | Prekės ženklas | Tipas | Paraiškos Nr. | Registracijos Nr. | Galioja iki | Statusas |
|---|---|---|---|---|---|---|
SANA | Grafinis | 2024 2740 | 93473 | 2034-11-24 | Registruotas |
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2025 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
2849 2025-11-27 | 2025-11-27 / Nenurodyta | Radiacinės saugos centras | Licencija | Licencija gaminti, naudoti (taip pat pakartotinai naudoti), saugoti, perdirbti jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinius ir (ar) tvarkyti (atlikti pradinį radioaktyviųjų atliekų apdorojimą, atlikti pagrindinį radioaktyviųjų atliekų apdorojimą, saugoti) radioaktyviąsias atliekas |
(1-21 14.2.1 Mr)LHP-566 2025-02-20 | 2025-02-20 / Nenurodyta | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Leidimas | Leidimas-higienos pasas |
LR24-169 2024-12-05 | 2024-12-06 / 2029-12-05 | Druskininkų savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
4728 2021-11-15 | 2021-11-15 / Nenurodyta | Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Licencija | Įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija |
4728 2021-11-15 | 2021-11-15 / Nenurodyta | Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Licencija | Įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
305766881Reg. date:
2021-05-13Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
12Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
305693675Reg. date:
2021-02-03Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
13Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
305664531Reg. date:
2020-11-30Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
10Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
305887192Reg. date:
2021-08-27Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
14Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
305692655Reg. date:
2021-02-01Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
14Aprašymas
Apie MB Girskis
MB Girskis buvo įkurta 2021-06-02. Pagrindinė įmonės veikla – Odontologinės priežiūros praktikos veikla (86.23.00 - EVRK 2.1), 86.23.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB Girskis pardavimo pajamos buvo 1 046 969 EUR, grynasis pelnas 59 406 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 13. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Druskininkai, V. Krėvės g. 3-21, LT-66126.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: medicininės ir odontologinės praktikos veikla; žmonių sveikatos priežiūros veikla
; odontologinės praktikos veikla
; gydytojų specialistų veikla.
Visi duomenys apie MB Girskis yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Girskis veikla?
MB Girskis veikla yra: odontologinės priežiūros praktikos veikla (86.23.00 - evrk 2.1).
Kokios yra MB Girskis pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB Girskis pajamos buvo 1 046 969 EUR (2025 m.).
Kas yra MB Girskis įmonės vadovas?
MB Girskis įmonės vadovas yra Eglė Girskė (Direktorius).
Kokie yra MB Girskis įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 305785682
PVM mokėtojo kodas: LT100019775114
Registracijos adresas: Druskininkai, V. Krėvės g. 3-21, LT-66126
Koks yra MB Girskis įmonės kodas?
MB Girskis įmonės kodas yra 305785682.
Ar MB Girskis yra patikima įmonė?
MB Girskis įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB Girskis?
MB Girskis turi 13 darbuotojų (2026-05-13).
Koks yra MB Girskis registracijos adresas?
MB Girskis registracijos adresas yra Druskininkai, V. Krėvės g. 3-21, LT-66126.
Ar MB Girskis turi skolų?
MB Girskis neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

