MB "Indlora" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 83 802 |
| 44 814 |
| 6 589 |
| 6 438 |
| 3 443 |
| 100,00 |
| 7,68 |
| 27 038 |
| 43 580 |
| 10 618 |
| 60 000 |
| 0,55 |
| 1,61 |
| - |
| - |
| 12,62 |
| 10 580 |
| 2024 |
|---|
| 92 601 |
| 46 301 |
| 7 291 |
| 6 948 |
| 3 474 |
| 100,00 |
| 7,50 |
| 33 987 |
| 35 629 |
| 6 742 |
| 62 874 |
| 0,50 |
| 1,05 |
| - |
| - |
| 10,68 |
| 9 893 |
| 2025 |
|---|
| 108 456 |
| 47 778 |
| 11 182 |
| 10 482 |
| 4 618 |
| 100,00 |
| 9,66 |
| 41 852 |
| 23 340 |
| 4 819 |
| 60 373 |
| 0,42 |
| 0,56 |
| - |
| - |
| 12,56 |
| 13 617 |
| 2025 |
|---|
| 108 456 |
| 47 778 |
| 11 182 |
| 10 482 |
| 4 618 |
| 100,00 |
| 9,66 |
| 41 852 |
| 23 340 |
| 4 819 |
| 60 373 |
| 0,42 |
| 0,56 |
| - |
| - |
| 12,56 |
| 13 617 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
108 456 €17 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
47 778 €3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
11 182 €53 % *
Grynasis pelnas (€)
10 482 €51 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 618 €33 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,66 %28,80 % *
Nuosavas kapitalas (€)
41 852 €23 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
23 340 €-34 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 819 €-29 % *
Trumpalaikis turtas (€)
60 373 €-4 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,42 -16,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,56 -46,67 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
12,56 %17,60 % *
EBIT (€)
13 617 €38 % *
