MB Inlava Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 13 237 |
| - |
| 12 757 |
| 12 757 |
| - |
| 100,00 |
| 96,37 |
| 12 758 |
| 0 |
| 0 |
| 12 758 |
| 0,96 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 100,00 |
| 13 237 |
| 2025 |
|---|
| 15 218 |
| - |
| 2 540 |
| 2 388 |
| - |
| 38,01 |
| 15,69 |
| 15 146 |
| 2 556 |
| 12 867 |
| 4 835 |
| 0,15 |
| 0,17 |
| 80,29 |
| 12 218 |
| 38,01 |
| 5 785 |
| 2025 |
|---|
| 15 218 |
| - |
| 2 540 |
| 2 388 |
| - |
| 38,01 |
| 15,69 |
| 15 146 |
| 2 556 |
| 12 867 |
| 4 835 |
| 0,15 |
| 0,17 |
| 80,29 |
| 12 218 |
| 38,01 |
| 5 785 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
15 218 €15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
2 540 €-80 % *
Grynasis pelnas (€)
2 388 €-81 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
38,01 %-61,99 % *
Grynasis pelningumas (%)
15,69 %-83,72 % *
Nuosavas kapitalas (€)
15 146 €19 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 556 €- *
Ilgalaikis turtas (€)
12 867 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
4 835 €-62 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,15 -84,38 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,17 - *
EBITDA marža (%)
80,29 %- *
EBITDA (€)
12 218 €- *
EBIT marža (%)
38,01 %-61,99 % *
EBIT (€)
5 785 €-56 % *
