MB Inlista Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 4 090 |
| - |
| 707 |
| 672 |
| - |
| 63,74 |
| 16,43 |
| 707 |
| 1 500 |
| 0 |
| 2 207 |
| 0,17 |
| 2,12 |
| - |
| - |
| 17,29 |
| 707 |
| 2024 |
|---|
| 26 277 |
| 26 277 |
| 11 595 |
| 11 015 |
| 11 015 |
| 76,53 |
| 41,92 |
| 3 379 |
| 5 831 |
| 0 |
| 9 210 |
| 0,13 |
| 1,73 |
| - |
| - |
| 44,13 |
| 11 595 |
| 2025 |
|---|
| 44 235 |
| 44 235 |
| -7 712 |
| -7 712 |
| -7 712 |
| 56,14 |
| -17,43 |
| 0 |
| 5 120 |
| 0 |
| 6 138 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| - |
| -17,43 |
| -7 712 |
| 2025 |
|---|
| 44 235 |
| 44 235 |
| -7 712 |
| -7 712 |
| -7 712 |
| 56,14 |
| -17,43 |
| 0 |
| 5 120 |
| 0 |
| 6 138 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| - |
| -17,43 |
| -7 712 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
44 235 €68 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
44 235 €68 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-7 712 €-167 % *
Grynasis pelnas (€)
-7 712 €-170 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-7 712 €-170 % *
Bendras pelningumas (%)
56,14 %-26,64 % *
Grynasis pelningumas (%)
-17,43 %-141,58 % *
Nuosavas kapitalas (€)
0 €-100 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
5 120 €-12 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
6 138 €-33 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 -100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-17,43 %-139,50 % *
EBIT (€)
-7 712 €-167 % *
