MB "Instep projects" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 123 397 |
| 20 065 |
| 7 457 |
| 7 084 |
| 1 152 |
| 100,00 |
| 5,74 |
| 7 094 |
| -3 544 |
| 0 |
| 3 550 |
| 0,06 |
| -0,50 |
| - |
| - |
| 6,20 |
| 7 653 |
| 2023 |
|---|
| 5 029 |
| 4 979 |
| -3 330 |
| -3 330 |
| -3 297 |
| 100,00 |
| -66,22 |
| 3 754 |
| 242 |
| 0 |
| 3 996 |
| 0,75 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| -65,32 |
| -3 285 |
| 2024 |
|---|
| 248 |
| 248 |
| -3 349 |
| -3 349 |
| -3 349 |
| 100,00 |
| -1 350,40 |
| 415 |
| 3 520 |
| 0 |
| 3 935 |
| 1,67 |
| 8,48 |
| - |
| - |
| -1 326,61 |
| -3 290 |
| 2024 |
|---|
| 248 |
| 248 |
| -3 349 |
| -3 349 |
| -3 349 |
| 100,00 |
| -1 350,40 |
| 415 |
| 3 520 |
| 0 |
| 3 935 |
| 1,67 |
| 8,48 |
| - |
| - |
| -1 326,61 |
| -3 290 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
248 €-95 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
248 €-95 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-3 349 €-1 % *
Grynasis pelnas (€)
-3 349 €-1 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-3 349 €-2 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
-1 350,40 %-1 939,26 % *
Nuosavas kapitalas (€)
415 €-89 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 520 €1 355 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
3 935 €-2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,67 122,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
8,48 14 033,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-1 326,61 %-1 930,94 % *
EBIT (€)
-3 290 €0 % *
