MB "Irmaxa" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 79 398 |
| 79 398 |
| 28 598 |
| 27 168 |
| 27 168 |
| 51,15 |
| 34,22 |
| 38 258 |
| 2 865 |
| 5 363 |
| 35 760 |
| 0,41 |
| 0,07 |
| - |
| - |
| 36,02 |
| 28 598 |
| 2024 |
|---|
| 94 893 |
| 94 893 |
| 29 314 |
| 27 848 |
| 27 848 |
| 47,26 |
| 29,35 |
| 52 046 |
| 8 267 |
| 14 214 |
| 46 099 |
| 0,40 |
| 0,16 |
| - |
| - |
| 30,89 |
| 29 314 |
| 2025 |
|---|
| 248 764 |
| 110 073 |
| 37 410 |
| 35 165 |
| 15 560 |
| 43,99 |
| 14,14 |
| 73 281 |
| 17 539 |
| 27 958 |
| 62 862 |
| 0,18 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| 15,04 |
| 37 410 |
| 2025 |
|---|
| 248 764 |
| 110 073 |
| 37 410 |
| 35 165 |
| 15 560 |
| 43,99 |
| 14,14 |
| 73 281 |
| 17 539 |
| 27 958 |
| 62 862 |
| 0,18 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| 15,04 |
| 37 410 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
248 764 €162 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
110 073 €16 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
37 410 €28 % *
Grynasis pelnas (€)
35 165 €26 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
15 560 €-44 % *
Bendras pelningumas (%)
43,99 %-6,92 % *
Grynasis pelningumas (%)
14,14 %-51,82 % *
Nuosavas kapitalas (€)
73 281 €41 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
17 539 €112 % *
Ilgalaikis turtas (€)
27 958 €97 % *
Trumpalaikis turtas (€)
62 862 €36 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,18 -55,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,24 50,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
15,04 %-51,31 % *
EBIT (€)
37 410 €28 % *
