MB Iron style Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 13 980 |
| - |
| -2 114 |
| -2 114 |
| - |
| 93,86 |
| -15,12 |
| -2 114 |
| 5 106 |
| 1 110 |
| 1 882 |
| -0,23 |
| -2,42 |
| - |
| - |
| -15,12 |
| -2 114 |
| 2025 |
|---|
| 15 045 |
| - |
| 1 222 |
| 1 222 |
| - |
| 74,72 |
| 8,12 |
| -891 |
| 4 111 |
| 801 |
| 2 419 |
| -0,11 |
| -4,61 |
| - |
| - |
| 8,12 |
| 1 222 |
| 2025 |
|---|
| 15 045 |
| - |
| 1 222 |
| 1 222 |
| - |
| 74,72 |
| 8,12 |
| -891 |
| 4 111 |
| 801 |
| 2 419 |
| -0,11 |
| -4,61 |
| - |
| - |
| 8,12 |
| 1 222 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
15 045 €8 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
1 222 €158 % *
Grynasis pelnas (€)
1 222 €158 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
74,72 %-20,39 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,12 %153,70 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-891 €58 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 111 €-19 % *
Ilgalaikis turtas (€)
801 €-28 % *
Trumpalaikis turtas (€)
2 419 €29 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,11 52,17 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-4,61 -90,50 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,12 %153,70 % *
EBIT (€)
1 222 €158 % *
