MB Jam food Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 57 708 |
| - |
| 6 796 |
| 6 796 |
| - |
| 16,02 |
| 11,78 |
| 9 796 |
| 27 448 |
| 0 |
| 37 244 |
| 0,17 |
| 2,80 |
| - |
| - |
| 11,78 |
| 6 796 |
| 2024 |
|---|
| 877 428 |
| - |
| 89 876 |
| 76 341 |
| - |
| 13,88 |
| 8,70 |
| 86 137 |
| 40 181 |
| 0 |
| 126 318 |
| 0,10 |
| 0,47 |
| - |
| - |
| 10,24 |
| 89 876 |
| 2025 |
|---|
| 832 190 |
| - |
| 99 683 |
| 83 157 |
| - |
| 17,53 |
| 9,99 |
| 145 694 |
| 69 733 |
| 505 |
| 214 922 |
| 0,17 |
| 0,48 |
| - |
| - |
| 11,98 |
| 99 683 |
| 2025 |
|---|
| 832 190 |
| - |
| 99 683 |
| 83 157 |
| - |
| 17,53 |
| 9,99 |
| 145 694 |
| 69 733 |
| 505 |
| 214 922 |
| 0,17 |
| 0,48 |
| - |
| - |
| 11,98 |
| 99 683 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
832 190 €-5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
99 683 €11 % *
Grynasis pelnas (€)
83 157 €9 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
17,53 %26,30 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,99 %14,83 % *
Nuosavas kapitalas (€)
145 694 €69 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
69 733 €74 % *
Ilgalaikis turtas (€)
505 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
214 922 €70 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,17 70,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,48 2,13 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
11,98 %16,99 % *
EBIT (€)
99 683 €11 % *
