MB "Jurvaira" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 314 954 |
| 70 776 |
| -7 992 |
| -7 992 |
| -1 796 |
| 57,01 |
| -2,54 |
| 57 498 |
| 99 615 |
| 89 846 |
| 67 267 |
| 0,03 |
| 1,73 |
| - |
| - |
| -0,62 |
| -1 941 |
| 2024 |
|---|
| 391 568 |
| 94 811 |
| 357 |
| 357 |
| 86 |
| 49,14 |
| 0,09 |
| 57 854 |
| 74 580 |
| 48 147 |
| 84 287 |
| 0,07 |
| 1,29 |
| - |
| - |
| 0,80 |
| 3 116 |
| 2025 |
|---|
| 450 267 |
| 112 849 |
| -3 624 |
| -3 624 |
| -908 |
| 48,07 |
| -0,80 |
| 54 230 |
| 112 852 |
| 78 051 |
| 89 031 |
| 0,05 |
| 2,08 |
| - |
| - |
| 0,15 |
| 669 |
| 2025 |
|---|
| 450 267 |
| 112 849 |
| -3 624 |
| -3 624 |
| -908 |
| 48,07 |
| -0,80 |
| 54 230 |
| 112 852 |
| 78 051 |
| 89 031 |
| 0,05 |
| 2,08 |
| - |
| - |
| 0,15 |
| 669 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
450 267 €15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
112 849 €19 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-3 624 €-1 115 % *
Grynasis pelnas (€)
-3 624 €-1 115 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-908 €-1 156 % *
Bendras pelningumas (%)
48,07 %-2,18 % *
Grynasis pelningumas (%)
-0,80 %-988,89 % *
Nuosavas kapitalas (€)
54 230 €-6 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
112 852 €51 % *
Ilgalaikis turtas (€)
78 051 €62 % *
Trumpalaikis turtas (€)
89 031 €6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,05 -28,57 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,08 61,24 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,15 %-81,25 % *
EBIT (€)
669 €-79 % *
