MB "Kambarinės" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 206 998 |
| - |
| 114 321 |
| 108 589 |
| - |
| 94,20 |
| 52,46 |
| 108 767 |
| 18 022 |
| 1 350 |
| 125 439 |
| 0,52 |
| 0,17 |
| - |
| - |
| 55,52 |
| 114 929 |
| 2024 |
|---|
| 226 426 |
| - |
| 178 169 |
| 169 261 |
| - |
| 100,00 |
| 74,75 |
| 132 927 |
| 9 095 |
| 488 |
| 141 534 |
| 0,58 |
| 0,07 |
| - |
| - |
| 78,69 |
| 178 169 |
| 2025 |
|---|
| 154 618 |
| - |
| 80 478 |
| 75 618 |
| - |
| 100,00 |
| 48,91 |
| 197 046 |
| 51 876 |
| 102 501 |
| 146 421 |
| 0,85 |
| 0,26 |
| - |
| - |
| 52,68 |
| 81 459 |
| 2025 |
|---|
| 154 618 |
| - |
| 80 478 |
| 75 618 |
| - |
| 100,00 |
| 48,91 |
| 197 046 |
| 51 876 |
| 102 501 |
| 146 421 |
| 0,85 |
| 0,26 |
| - |
| - |
| 52,68 |
| 81 459 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
154 618 €-32 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
80 478 €-55 % *
Grynasis pelnas (€)
75 618 €-55 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
48,91 %-34,57 % *
Nuosavas kapitalas (€)
197 046 €48 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
51 876 €470 % *
Ilgalaikis turtas (€)
102 501 €20 904 % *
Trumpalaikis turtas (€)
146 421 €3 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,85 46,55 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,26 271,43 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
52,68 %-33,05 % *
EBIT (€)
81 459 €-54 % *
