MB Kauno studija Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 4 631 |
| 4 631 |
| 83 |
| 78 |
| 78 |
| 100,00 |
| 1,68 |
| -6 147 |
| 13 652 |
| 2 021 |
| 5 484 |
| -1,76 |
| -2,22 |
| - |
| - |
| 1,62 |
| 75 |
| 2024 |
|---|
| 3 070 |
| 3 070 |
| 271 |
| 267 |
| 267 |
| 97,95 |
| 8,70 |
| -5 880 |
| 14 016 |
| 2 834 |
| 5 302 |
| -2,84 |
| -2,38 |
| - |
| - |
| 3,06 |
| 94 |
| 2025 |
|---|
| 3 610 |
| 3 610 |
| 332 |
| 332 |
| 332 |
| 100,00 |
| 9,20 |
| -5 549 |
| 14 677 |
| 4 729 |
| 4 399 |
| -2,85 |
| -2,64 |
| - |
| - |
| 9,45 |
| 341 |
| 2025 |
|---|
| 3 610 |
| 3 610 |
| 332 |
| 332 |
| 332 |
| 100,00 |
| 9,20 |
| -5 549 |
| 14 677 |
| 4 729 |
| 4 399 |
| -2,85 |
| -2,64 |
| - |
| - |
| 9,45 |
| 341 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
3 610 €18 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
3 610 €18 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
332 €23 % *
Grynasis pelnas (€)
332 €24 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
332 €24 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %2,09 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,20 %5,75 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-5 549 €6 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
14 677 €5 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 729 €67 % *
Trumpalaikis turtas (€)
4 399 €-17 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-2,85 -0,35 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-2,64 -10,92 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
9,45 %208,82 % *
EBIT (€)
341 €263 % *
