MB Klemiškės ranga
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2022-11-09Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaVeiklos sritis
Naujų pastatų statyba (41.00.10 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
13* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 597,70 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
1 063 265 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
54
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
708
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB Klemiškės ranga finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 356 000 |
| - |
| 49 034 |
| 41 679 |
| - |
| 14,24 |
| 11,71 |
| 41 779 |
| 171 887 |
| 121 984 |
| 91 682 |
| 2024 |
|---|
| 5 000 |
| - |
| -3 816 |
| -3 816 |
| - |
| 100,00 |
| -76,32 |
| 37 964 |
| 450 860 |
| 121 984 |
| 366 840 |
| 2025 |
|---|
| 1 063 265 |
| 337 544 |
| 151 639 |
| 124 524 |
| 39 531 |
| 28,05 |
| 11,71 |
| 162 480 |
| 211 368 |
| 154 717 |
| 219 131 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 1 063 265 |
| 337 544 |
| 151 639 |
| 124 524 |
| 39 531 |
| 28,05 |
| 11,71 |
| 162 480 |
| 211 368 |
| 154 717 |
| 219 131 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 063 265 €21 165 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
337 544 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
151 639 €4 074 % *
Grynasis pelnas (€)
124 524 €3 363 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
39 531 €- *
Bendras pelningumas (%)
28,05 %-71,95 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,71 %115,34 % *
Nuosavas kapitalas (€)
162 480 €328 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
211 368 €-53 % *
Ilgalaikis turtas (€)
154 717 €27 % *
Trumpalaikis turtas (€)
219 131 €-40 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
3
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
AUDI A6 AVANTPirma registracija: 2019-12-18 | Keleivinis automobilis | 1 984,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
FORD TRANSIT CUSTOMPirma registracija: 2019-03-28 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 995,00 cm³ | Dyzelinas | |
LAND ROVER RANGE ROVER SPORTPirma registracija: 2023-02-09 | Keleivinis automobilis | 2 996,00 cm³ | Benzinas / Elektra |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
306265439Reg. date:
2023-03-06Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
12Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
306272355Reg. date:
2023-03-14Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
5Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
306193598Reg. date:
2022-12-08Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
14Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
306155291Reg. date:
2022-10-04Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
14Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
306209426Reg. date:
2023-01-03Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
6Aprašymas
Apie MB Klemiškės ranga
MB Klemiškės ranga buvo įkurta 2022-11-09. Pagrindinė įmonės veikla – Naujų pastatų statyba (41.00.10 - EVRK 2.1), 41.00.10. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB Klemiškės ranga pardavimo pajamos buvo 1 063 265 EUR, grynasis pelnas 124 524 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 13. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Klaipėda, Tomo g. 5-1, LT-91247.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba.
Visi duomenys apie MB Klemiškės ranga yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Klemiškės ranga veikla?
MB Klemiškės ranga veikla yra: naujų pastatų statyba (41.00.10 - evrk 2.1).
Kokios yra MB Klemiškės ranga pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB Klemiškės ranga pajamos buvo 1 063 265 EUR (2025 m.).
Kas yra MB Klemiškės ranga įmonės vadovas?
MB Klemiškės ranga įmonės vadovas yra Martynas Schneiderat (Direktorius).
Kokie yra MB Klemiškės ranga įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 306173784
PVM mokėtojo kodas: LT100015867017
Registracijos adresas: Klaipėda, Tomo g. 5-1, LT-91247
Koks yra MB Klemiškės ranga įmonės kodas?
MB Klemiškės ranga įmonės kodas yra 306173784.
Ar MB Klemiškės ranga yra patikima įmonė?
MB Klemiškės ranga įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB Klemiškės ranga?
MB Klemiškės ranga turi 13 darbuotojų (2026-05-14).
Koks yra MB Klemiškės ranga registracijos adresas?
MB Klemiškės ranga registracijos adresas yra Klaipėda, Tomo g. 5-1, LT-91247.
Ar MB Klemiškės ranga turi skolų?
MB Klemiškės ranga neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

