MB Komandax Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 1 |
| 0 |
| 0 |
| 1 |
| - |
| 0,00 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2025 |
|---|
| 103 137 |
| 75 836 |
| 13 970 |
| 13 182 |
| 9 693 |
| 59,54 |
| 12,78 |
| 13 142 |
| 3 518 |
| 2 009 |
| 14 651 |
| 0,11 |
| 0,27 |
| - |
| - |
| 14,19 |
| 14 636 |
| 2025 |
|---|
| 103 137 |
| 75 836 |
| 13 970 |
| 13 182 |
| 9 693 |
| 59,54 |
| 12,78 |
| 13 142 |
| 3 518 |
| 2 009 |
| 14 651 |
| 0,11 |
| 0,27 |
| - |
| - |
| 14,19 |
| 14 636 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
103 137 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
75 836 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
13 970 €- *
Grynasis pelnas (€)
13 182 €- *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
9 693 €- *
Bendras pelningumas (%)
59,54 %- *
Grynasis pelningumas (%)
12,78 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
13 142 €1 314 100 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 518 €- *
Ilgalaikis turtas (€)
2 009 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
14 651 €1 465 000 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,11 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,27 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
14,19 %- *
EBIT (€)
14 636 €- *
