MB "Lafaba" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 108 800 |
| 108 800 |
| 659 |
| 659 |
| 659 |
| 35,03 |
| 0,61 |
| 12 306 |
| 18 035 |
| 3 175 |
| 30 341 |
| 0,13 |
| 1,47 |
| - |
| - |
| -1,50 |
| -1 636 |
| 2023 |
|---|
| 134 385 |
| - |
| 470 |
| 416 |
| - |
| 32,12 |
| 0,31 |
| 12 722 |
| 13 304 |
| 2 267 |
| 24 180 |
| 0,09 |
| 1,05 |
| - |
| - |
| 1,28 |
| 1 718 |
| 2024 |
|---|
| 290 557 |
| 195 005 |
| 10 476 |
| 9 995 |
| 6 708 |
| 42,63 |
| 3,44 |
| 22 770 |
| 69 678 |
| 1 123 |
| 91 325 |
| 0,21 |
| 3,06 |
| - |
| - |
| 4,12 |
| 11 968 |
| 2024 |
|---|
| 290 557 |
| 195 005 |
| 10 476 |
| 9 995 |
| 6 708 |
| 42,63 |
| 3,44 |
| 22 770 |
| 69 678 |
| 1 123 |
| 91 325 |
| 0,21 |
| 3,06 |
| - |
| - |
| 4,12 |
| 11 968 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
290 557 €116 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
195 005 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
10 476 €2 129 % *
Grynasis pelnas (€)
9 995 €2 303 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 708 €- *
Bendras pelningumas (%)
42,63 %32,72 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,44 %1 009,68 % *
Nuosavas kapitalas (€)
22 770 €79 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
69 678 €424 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 123 €-50 % *
Trumpalaikis turtas (€)
91 325 €278 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,21 133,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,06 191,43 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,12 %221,88 % *
EBIT (€)
11 968 €597 % *
