MB Lenjar Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 79 663 |
| 79 663 |
| -9 233 |
| -9 233 |
| -9 233 |
| 100,00 |
| -11,59 |
| 7 606 |
| 40 213 |
| 41 450 |
| 6 369 |
| -0,17 |
| 5,29 |
| - |
| - |
| -19,48 |
| -15 517 |
| 2024 |
|---|
| 152 456 |
| 152 456 |
| 20 727 |
| 20 727 |
| 20 727 |
| 65,90 |
| 13,60 |
| 28 333 |
| 30 532 |
| 35 063 |
| 23 802 |
| 0,09 |
| 1,08 |
| - |
| - |
| 13,60 |
| 20 727 |
| 2025 |
|---|
| 21 622 |
| 21 622 |
| -11 087 |
| -11 087 |
| -11 087 |
| 67,38 |
| -51,28 |
| 12 446 |
| 240 |
| 0 |
| 12 686 |
| 0,58 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| -60,30 |
| -13 038 |
| 2025 |
|---|
| 21 622 |
| 21 622 |
| -11 087 |
| -11 087 |
| -11 087 |
| 67,38 |
| -51,28 |
| 12 446 |
| 240 |
| 0 |
| 12 686 |
| 0,58 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| -60,30 |
| -13 038 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
21 622 €-86 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
21 622 €-86 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-11 087 €-153 % *
Grynasis pelnas (€)
-11 087 €-153 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-11 087 €-153 % *
Bendras pelningumas (%)
67,38 %2,25 % *
Grynasis pelningumas (%)
-51,28 %-477,06 % *
Nuosavas kapitalas (€)
12 446 €-56 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
240 €-99 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
12 686 €-47 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,58 544,44 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,02 -98,15 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-60,30 %-543,38 % *
EBIT (€)
-13 038 €-163 % *
