MB "Luna Crewing" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 276 181 |
| 124 969 |
| 8 894 |
| 8 419 |
| 3 810 |
| 98,92 |
| 3,05 |
| 8 282 |
| 48 630 |
| 0 |
| 56 912 |
| 0,03 |
| 5,87 |
| - |
| - |
| 4,15 |
| 11 456 |
| 2024 |
|---|
| 378 234 |
| 48 429 |
| 3 891 |
| 3 307 |
| 423 |
| 98,23 |
| 0,87 |
| 11 589 |
| 31 530 |
| 0 |
| 43 119 |
| 0,03 |
| 2,72 |
| - |
| - |
| 1,97 |
| 7 438 |
| 2025 |
|---|
| 226 830 |
| 45 457 |
| 4 521 |
| 4 250 |
| 852 |
| 99,34 |
| 1,87 |
| 15 839 |
| 18 132 |
| 0 |
| 33 971 |
| 0,07 |
| 1,14 |
| - |
| - |
| 4,09 |
| 9 279 |
| 2025 |
|---|
| 226 830 |
| 45 457 |
| 4 521 |
| 4 250 |
| 852 |
| 99,34 |
| 1,87 |
| 15 839 |
| 18 132 |
| 0 |
| 33 971 |
| 0,07 |
| 1,14 |
| - |
| - |
| 4,09 |
| 9 279 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
226 830 €-40 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
45 457 €-6 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
4 521 €16 % *
Grynasis pelnas (€)
4 250 €29 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
852 €101 % *
Bendras pelningumas (%)
99,34 %1,13 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,87 %114,94 % *
Nuosavas kapitalas (€)
15 839 €37 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 132 €-42 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
33 971 €-21 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,07 133,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,14 -58,09 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,09 %107,61 % *
EBIT (€)
9 279 €25 % *
