MB Lunaxa Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 2 623 059 |
| 335 001 |
| 16 171 |
| 12 684 |
| 1 620 |
| 11,27 |
| 0,48 |
| 13 484 |
| 562 141 |
| 1 004 |
| 574 621 |
| 0,00 |
| 41,69 |
| - |
| - |
| 0,90 |
| 23 604 |
| 2024 |
|---|
| 1 079 109 |
| 245 252 |
| -24 889 |
| -24 889 |
| -5 657 |
| -2,13 |
| -2,31 |
| -11 406 |
| 22 777 |
| 660 |
| 10 711 |
| -0,01 |
| -2,00 |
| - |
| - |
| -2,31 |
| -24 889 |
| 2025 |
|---|
| 348 900 |
| 53 105 |
| 24 085 |
| 22 571 |
| 3 435 |
| 10,25 |
| 6,47 |
| 10 465 |
| 21 063 |
| 316 |
| 31 212 |
| 0,03 |
| 2,01 |
| - |
| - |
| 6,96 |
| 24 290 |
| 2025 |
|---|
| 348 900 |
| 53 105 |
| 24 085 |
| 22 571 |
| 3 435 |
| 10,25 |
| 6,47 |
| 10 465 |
| 21 063 |
| 316 |
| 31 212 |
| 0,03 |
| 2,01 |
| - |
| - |
| 6,96 |
| 24 290 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
348 900 €-68 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
53 105 €-78 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
24 085 €197 % *
Grynasis pelnas (€)
22 571 €191 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 435 €161 % *
Bendras pelningumas (%)
10,25 %581,22 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,47 %380,09 % *
Nuosavas kapitalas (€)
10 465 €192 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
21 063 €-8 % *
Ilgalaikis turtas (€)
316 €-52 % *
Trumpalaikis turtas (€)
31 212 €191 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,03 400,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,01 200,50 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
6,96 %401,30 % *
EBIT (€)
24 290 €198 % *
