MB Lunresta Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 223 085 |
| 111 543 |
| 12 643 |
| 11 988 |
| 5 994 |
| 27,93 |
| 5,37 |
| 17 138 |
| 13 846 |
| 2 211 |
| 28 773 |
| 0,07 |
| 0,81 |
| - |
| - |
| 11,38 |
| 25 382 |
| 2024 |
|---|
| 498 401 |
| - |
| 18 113 |
| 14 570 |
| - |
| 10,56 |
| 2,92 |
| 31 708 |
| 73 063 |
| 35 813 |
| 68 958 |
| 0,06 |
| 2,30 |
| - |
| - |
| 6,18 |
| 30 823 |
| 2025 |
|---|
| 777 061 |
| 172 680 |
| 15 682 |
| 12 979 |
| 2 884 |
| 7,26 |
| 1,67 |
| 44 687 |
| 84 417 |
| 30 218 |
| 98 886 |
| 0,06 |
| 1,89 |
| - |
| - |
| 2,52 |
| 19 612 |
| 2025 |
|---|
| 777 061 |
| 172 680 |
| 15 682 |
| 12 979 |
| 2 884 |
| 7,26 |
| 1,67 |
| 44 687 |
| 84 417 |
| 30 218 |
| 98 886 |
| 0,06 |
| 1,89 |
| - |
| - |
| 2,52 |
| 19 612 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
777 061 €56 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
172 680 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
15 682 €-13 % *
Grynasis pelnas (€)
12 979 €-11 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 884 €- *
Bendras pelningumas (%)
7,26 %-31,25 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,67 %-42,81 % *
Nuosavas kapitalas (€)
44 687 €41 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
84 417 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
30 218 €-16 % *
Trumpalaikis turtas (€)
98 886 €43 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 0,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,89 -17,83 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,52 %-59,22 % *
EBIT (€)
19 612 €-36 % *
