MB "Manbe group" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 12 159 |
| 6 948 |
| -6 771 |
| -6 771 |
| -3 869 |
| 100,00 |
| -55,69 |
| -6 707 |
| 22 815 |
| 0 |
| 16 108 |
| -0,55 |
| -3,40 |
| - |
| - |
| -64,32 |
| -7 821 |
| 2024 |
|---|
| 125 298 |
| 35 902 |
| 8 035 |
| 7 832 |
| 2 244 |
| 94,83 |
| 6,25 |
| 1 125 |
| 4 298 |
| 0 |
| 5 423 |
| 0,01 |
| 3,82 |
| - |
| - |
| 4,18 |
| 5 238 |
| 2025 |
|---|
| 327 644 |
| 22 944 |
| 1 185 |
| 628 |
| 44 |
| 74,69 |
| 0,19 |
| 1 753 |
| 68 508 |
| 1 935 |
| 68 326 |
| 0,00 |
| 39,08 |
| - |
| - |
| 0,39 |
| 1 268 |
| 2025 |
|---|
| 327 644 |
| 22 944 |
| 1 185 |
| 628 |
| 44 |
| 74,69 |
| 0,19 |
| 1 753 |
| 68 508 |
| 1 935 |
| 68 326 |
| 0,00 |
| 39,08 |
| - |
| - |
| 0,39 |
| 1 268 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
327 644 €161 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
22 944 €-36 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 185 €-85 % *
Grynasis pelnas (€)
628 €-92 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
44 €-98 % *
Bendras pelningumas (%)
74,69 %-21,24 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,19 %-96,96 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 753 €56 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
68 508 €1 494 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 935 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
68 326 €1 160 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 -100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
39,08 923,04 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,39 %-90,67 % *
EBIT (€)
1 268 €-76 % *
