MB "Mantura"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2016-12-08Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaVeiklos sritis
Naujų pastatų statyba (41.00.10 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
116* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
1 331,24 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
11,46 €* per paskutinius metus
Pajamos
1 758 739 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
6
SąsajosIšsamus monitoringas
181
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
53
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB "Mantura" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 951 |
| 0 |
| 0 |
| 951 |
| 2024 |
|---|
| 277 903 |
| 21 762 |
| 185 195 |
| 175 935 |
| 13 777 |
| 84,13 |
| 63,31 |
| 164 170 |
| 62 880 |
| 983 |
| 226 067 |
| 2025 |
|---|
| 1 758 739 |
| 34 751 |
| 135 271 |
| 113 626 |
| 2 245 |
| 71,53 |
| 6,46 |
| 205 855 |
| 350 032 |
| 63 189 |
| 492 698 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 1 758 739 |
| 34 751 |
| 135 271 |
| 113 626 |
| 2 245 |
| 71,53 |
| 6,46 |
| 205 855 |
| 350 032 |
| 63 189 |
| 492 698 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 758 739 €533 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
34 751 €60 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
135 271 €-27 % *
Grynasis pelnas (€)
113 626 €-35 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 245 €-84 % *
Bendras pelningumas (%)
71,53 %-14,98 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,46 %-89,80 % *
Nuosavas kapitalas (€)
205 855 €25 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
350 032 €457 % *
Ilgalaikis turtas (€)
63 189 €6 328 % *
Trumpalaikis turtas (€)
492 698 €118 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
1
Didžiausia skola
VMI
Bendra nepadengtų skolų suma
11,46 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
11
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2022-02-01 | Keleivinis automobilis | 1 332,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2021-08-30 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 499,00 cm³ | Dyzelinas | |
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2011-08-29 | Keleivinis automobilis | 1 199,00 cm³ | Dyzelinas | |
OPEL ASTRAPirma registracija: 2004-04-30 | Keleivinis automobilis | 1 686,00 cm³ | Dyzelinas | |
TOYOTA PROACEPirma registracija: 2019-03-18 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 997,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2026 m. I ketv. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. I-III ketv. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. I pusm. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. I ketv. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
304295070Reg. date:
2016-07-15Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
63Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
304642507Reg. date:
2017-09-20Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
64Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
305327400Reg. date:
2019-11-07Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
117Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
303285924Reg. date:
2014-04-10Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
132Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
304090674Reg. date:
2015-09-01Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
74Aprašymas
Apie MB "Mantura"
MB "Mantura" buvo įkurta 2016-12-08. Pagrindinė įmonės veikla – Naujų pastatų statyba (41.00.10 - EVRK 2.1), 41.00.10. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB "Mantura" pardavimo pajamos buvo 1 758 739 EUR, grynasis pelnas 113 626 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 116. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Naujoji Akmenė, Eibučių g. 24, LT-85192.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba; inžinerinių statinių statyba
; komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba
; komunalinių nuotekų statinių statyba
; komunalinių statinių statyba; naujų pastatų statyba
; pastatų statyba
; pastolių ir darbo platformų statymas ir ardymas, įskaitant pastolių ir darbo platformų nuomą; pramoninių objektų, kitokių nei pastatai, statyba
; specializuota statybos veikla
; statinių nugriovimas ir statybvietės paruošimas; statinių, kitokių nei pastatai, statyba; Statybos baigimas ir apdaila; statybvietės paruošimas
; statybų plėtra; žemės darbai statybos aikštelėse
; metalo gaminių remontas
; metalo gaminių, mašinų ir įrangos remontas
; metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
; metalo kalimas, presavimas, štampavimas ir profiliavimas; miltelių metalurgija; mašinų ir įrangos remontas ir įrengimas
; metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba
; pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas
; pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas
; mašinų remontas.
Visi duomenys apie MB "Mantura" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Mantura" veikla?
MB "Mantura" veikla yra: naujų pastatų statyba (41.00.10 - evrk 2.1).
Kokios yra MB "Mantura" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB "Mantura" pajamos buvo 1 758 739 EUR (2025 m.).
Kas yra MB "Mantura" įmonės vadovas?
MB "Mantura" įmonės vadovas yra Vaidas Gedaminskas (Direktorius).
Kokie yra MB "Mantura" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 304431378
PVM mokėtojo kodas: LT100017215814
Registracijos adresas: Naujoji Akmenė, Eibučių g. 24, LT-85192
Koks yra MB "Mantura" įmonės kodas?
MB "Mantura" įmonės kodas yra 304431378.
Ar MB "Mantura" yra patikima įmonė?
MB "Mantura" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB "Mantura"?
MB "Mantura" turi 116 darbuotojų (2026-05-14).
Koks yra MB "Mantura" registracijos adresas?
MB "Mantura" registracijos adresas yra Naujoji Akmenė, Eibučių g. 24, LT-85192.
Ar MB "Mantura" turi skolų?
VMI skola: 11,46 EUR., SODRA skola: 0,00 EUR.

