MB Martari Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 13 711 |
| - |
| 4 054 |
| 4 054 |
| - |
| 36,70 |
| 29,57 |
| 4 154 |
| 1 636 |
| 0 |
| 5 790 |
| 0,30 |
| 0,39 |
| - |
| - |
| 31,54 |
| 4 325 |
| 2023 |
|---|
| 8 907 |
| - |
| -2 470 |
| -2 470 |
| - |
| 41,30 |
| -27,73 |
| 1 685 |
| 1 729 |
| 0 |
| 3 414 |
| 0,19 |
| 1,03 |
| - |
| - |
| -25,63 |
| -2 283 |
| 2024 |
|---|
| 6 490 |
| - |
| 631 |
| 599 |
| - |
| 73,78 |
| 9,23 |
| 2 284 |
| 1 588 |
| 0 |
| 3 872 |
| 0,35 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 12,27 |
| 796 |
| 2024 |
|---|
| 6 490 |
| - |
| 631 |
| 599 |
| - |
| 73,78 |
| 9,23 |
| 2 284 |
| 1 588 |
| 0 |
| 3 872 |
| 0,35 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 12,27 |
| 796 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
6 490 €-27 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
631 €126 % *
Grynasis pelnas (€)
599 €124 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
73,78 %78,64 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,23 %133,29 % *
Nuosavas kapitalas (€)
2 284 €36 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 588 €-8 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
3 872 €13 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,35 84,21 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,70 -32,04 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
12,27 %147,87 % *
EBIT (€)
796 €135 % *
