MB "Minlucos" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 83 189 |
| - |
| 6 389 |
| 5 338 |
| - |
| 56,85 |
| 6,42 |
| 257 794 |
| 25 452 |
| 190 688 |
| 92 558 |
| 1,04 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 9,72 |
| 8 083 |
| 2024 |
|---|
| 103 926 |
| - |
| 32 557 |
| 30 911 |
| - |
| 67,32 |
| 29,74 |
| 288 705 |
| 7 344 |
| 184 243 |
| 111 806 |
| 1,02 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 32,47 |
| 33 744 |
| 2025 |
|---|
| 278 724 |
| - |
| 141 486 |
| 133 427 |
| - |
| 61,69 |
| 47,87 |
| 422 132 |
| 18 983 |
| 174 628 |
| 266 487 |
| 0,89 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 47,89 |
| 133 472 |
| 2025 |
|---|
| 278 724 |
| - |
| 141 486 |
| 133 427 |
| - |
| 61,69 |
| 47,87 |
| 422 132 |
| 18 983 |
| 174 628 |
| 266 487 |
| 0,89 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 47,89 |
| 133 472 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
278 724 €168 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
141 486 €335 % *
Grynasis pelnas (€)
133 427 €332 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
61,69 %-8,36 % *
Grynasis pelningumas (%)
47,87 %60,96 % *
Nuosavas kapitalas (€)
422 132 €46 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 983 €158 % *
Ilgalaikis turtas (€)
174 628 €-5 % *
Trumpalaikis turtas (€)
266 487 €138 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,89 -12,75 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 33,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
47,89 %47,49 % *
EBIT (€)
133 472 €296 % *
