MB "Miško klinika" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 6 974 |
| 6 974 |
| -10 421 |
| -10 421 |
| -10 421 |
| -10,34 |
| -149,43 |
| -10 411 |
| 15 562 |
| 2 633 |
| 2 518 |
| -1,87 |
| -1,49 |
| - |
| - |
| -149,43 |
| -10 421 |
| 2023 |
|---|
| 51 209 |
| 51 209 |
| 3 848 |
| 3 848 |
| 3 848 |
| 51,94 |
| 7,51 |
| -6 563 |
| 26 621 |
| 14 610 |
| 5 448 |
| -0,35 |
| -4,06 |
| - |
| - |
| 7,51 |
| 3 848 |
| 2024 |
|---|
| 62 558 |
| 62 558 |
| 1 635 |
| 1 635 |
| 1 635 |
| 47,65 |
| 2,61 |
| -4 928 |
| 42 185 |
| 12 699 |
| 24 558 |
| -0,23 |
| -8,56 |
| - |
| - |
| 3,52 |
| 2 199 |
| 2024 |
|---|
| 62 558 |
| 62 558 |
| 1 635 |
| 1 635 |
| 1 635 |
| 47,65 |
| 2,61 |
| -4 928 |
| 42 185 |
| 12 699 |
| 24 558 |
| -0,23 |
| -8,56 |
| - |
| - |
| 3,52 |
| 2 199 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
62 558 €22 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
62 558 €22 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 635 €-58 % *
Grynasis pelnas (€)
1 635 €-58 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 635 €-58 % *
Bendras pelningumas (%)
47,65 %-8,26 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,61 %-65,25 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-4 928 €25 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
42 185 €58 % *
Ilgalaikis turtas (€)
12 699 €-13 % *
Trumpalaikis turtas (€)
24 558 €351 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,23 34,29 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-8,56 -110,84 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,52 %-53,13 % *
EBIT (€)
2 199 €-43 % *
