MB Mk statyba Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 7 800 |
| - |
| 8 164 |
| 8 164 |
| - |
| 95,90 |
| 104,67 |
| 8 229 |
| 3 956 |
| 3 630 |
| 8 555 |
| 0,59 |
| 0,48 |
| - |
| - |
| 104,67 |
| 8 164 |
| 2024 |
|---|
| 13 780 |
| - |
| 10 823 |
| 10 282 |
| - |
| 76,54 |
| 74,62 |
| 14 473 |
| 572 |
| 2 420 |
| 12 625 |
| 0,87 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 78,54 |
| 10 823 |
| 2025 |
|---|
| 19 149 |
| - |
| 3 223 |
| 3 030 |
| - |
| 39,61 |
| 15,82 |
| 17 568 |
| 8 538 |
| 2 236 |
| 23 870 |
| 0,80 |
| 0,49 |
| - |
| - |
| 16,83 |
| 3 223 |
| 2025 |
|---|
| 19 149 |
| - |
| 3 223 |
| 3 030 |
| - |
| 39,61 |
| 15,82 |
| 17 568 |
| 8 538 |
| 2 236 |
| 23 870 |
| 0,80 |
| 0,49 |
| - |
| - |
| 16,83 |
| 3 223 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
19 149 €39 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
3 223 €-70 % *
Grynasis pelnas (€)
3 030 €-71 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
39,61 %-48,25 % *
Grynasis pelningumas (%)
15,82 %-78,80 % *
Nuosavas kapitalas (€)
17 568 €21 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
8 538 €1 393 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 236 €-8 % *
Trumpalaikis turtas (€)
23 870 €89 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,80 -8,05 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,49 1 125,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
16,83 %-78,57 % *
EBIT (€)
3 223 €-70 % *
