MB "Moncera" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 830 884 |
| - |
| 8 827 |
| 7 503 |
| - |
| 18,47 |
| 0,90 |
| 9 773 |
| 129 642 |
| 19 059 |
| 120 356 |
| 0,00 |
| 13,27 |
| - |
| - |
| 1,24 |
| 10 282 |
| 2024 |
|---|
| 974 034 |
| - |
| 7 328 |
| 6 229 |
| - |
| 17,21 |
| 0,64 |
| 16 002 |
| 101 152 |
| 34 874 |
| 82 280 |
| -0,01 |
| 6,32 |
| - |
| - |
| 0,76 |
| 7 390 |
| 2025 |
|---|
| 1 338 292 |
| - |
| 4 678 |
| 3 930 |
| - |
| 15,18 |
| 0,29 |
| 20 989 |
| 63 390 |
| 62 485 |
| 21 894 |
| -0,01 |
| 3,02 |
| - |
| - |
| 0,84 |
| 11 248 |
| 2025 |
|---|
| 1 338 292 |
| - |
| 4 678 |
| 3 930 |
| - |
| 15,18 |
| 0,29 |
| 20 989 |
| 63 390 |
| 62 485 |
| 21 894 |
| -0,01 |
| 3,02 |
| - |
| - |
| 0,84 |
| 11 248 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 338 292 €37 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
4 678 €-36 % *
Grynasis pelnas (€)
3 930 €-37 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
15,18 %-11,80 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,29 %-54,69 % *
Nuosavas kapitalas (€)
20 989 €31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
63 390 €-37 % *
Ilgalaikis turtas (€)
62 485 €79 % *
Trumpalaikis turtas (€)
21 894 €-73 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,01 0,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,02 -52,22 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,84 %10,53 % *
EBIT (€)
11 248 €52 % *
