MB "MONET group" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 572 747 |
| - |
| 40 563 |
| 34 478 |
| - |
| 17,61 |
| 6,02 |
| 34 579 |
| 143 027 |
| 0 |
| 177 606 |
| 0,17 |
| 4,14 |
| - |
| - |
| 7,55 |
| 43 241 |
| 2024 |
|---|
| 904 011 |
| - |
| 12 714 |
| 10 806 |
| - |
| 19,56 |
| 1,20 |
| 45 385 |
| 136 468 |
| 0 |
| 181 853 |
| 0,14 |
| 3,01 |
| - |
| - |
| 1,41 |
| 12 714 |
| 2024 |
|---|
| 904 011 |
| - |
| 12 714 |
| 10 806 |
| - |
| 19,56 |
| 1,20 |
| 45 385 |
| 136 468 |
| 0 |
| 181 853 |
| 0,14 |
| 3,01 |
| - |
| - |
| 1,41 |
| 12 714 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
904 011 €58 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
12 714 €-69 % *
Grynasis pelnas (€)
10 806 €-69 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
19,56 %11,07 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,20 %-80,07 % *
Nuosavas kapitalas (€)
45 385 €31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
136 468 €-5 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
181 853 €2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,14 -17,65 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,01 -27,29 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,41 %-81,32 % *
EBIT (€)
12 714 €-71 % *
