MB Monkeflow Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 267 096 |
| 140 577 |
| 151 701 |
| 151 701 |
| 79 843 |
| 64,78 |
| 56,80 |
| 151 701 |
| 19 323 |
| 1 320 |
| 169 704 |
| 0,56 |
| 0,13 |
| - |
| - |
| 57,41 |
| 153 328 |
| 2024 |
|---|
| 451 527 |
| 225 764 |
| 9 986 |
| 8 081 |
| 4 041 |
| 33,87 |
| 1,79 |
| 159 782 |
| 9 722 |
| 4 454 |
| 165 050 |
| 0,34 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 2,32 |
| 10 459 |
| 2024 |
|---|
| 451 527 |
| 225 764 |
| 9 986 |
| 8 081 |
| 4 041 |
| 33,87 |
| 1,79 |
| 159 782 |
| 9 722 |
| 4 454 |
| 165 050 |
| 0,34 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 2,32 |
| 10 459 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
451 527 €69 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
225 764 €61 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
9 986 €-93 % *
Grynasis pelnas (€)
8 081 €-95 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 041 €-95 % *
Bendras pelningumas (%)
33,87 %-47,72 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,79 %-96,85 % *
Nuosavas kapitalas (€)
159 782 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
9 722 €-50 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 454 €237 % *
Trumpalaikis turtas (€)
165 050 €-3 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,34 -39,29 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,06 -53,85 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,32 %-95,96 % *
EBIT (€)
10 459 €-93 % *
