MB Montela Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 281 025 |
| - |
| 89 288 |
| 84 824 |
| - |
| 46,69 |
| 30,18 |
| 49 580 |
| 7 487 |
| 0 |
| 57 067 |
| 0,18 |
| 0,15 |
| - |
| - |
| 32,77 |
| 92 082 |
| 2024 |
|---|
| 281 096 |
| - |
| 88 263 |
| 83 850 |
| - |
| 65,23 |
| 29,83 |
| 86 371 |
| 7 383 |
| 0 |
| 93 754 |
| 0,31 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 31,61 |
| 88 852 |
| 2025 |
|---|
| 211 383 |
| - |
| 31 960 |
| 29 504 |
| - |
| 63,72 |
| 13,96 |
| 65 875 |
| 18 661 |
| 3 131 |
| 81 405 |
| 0,30 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 20,16 |
| 42 620 |
| 2025 |
|---|
| 211 383 |
| - |
| 31 960 |
| 29 504 |
| - |
| 63,72 |
| 13,96 |
| 65 875 |
| 18 661 |
| 3 131 |
| 81 405 |
| 0,30 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 20,16 |
| 42 620 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
211 383 €-25 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
31 960 €-64 % *
Grynasis pelnas (€)
29 504 €-65 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
63,72 %-2,31 % *
Grynasis pelningumas (%)
13,96 %-53,20 % *
Nuosavas kapitalas (€)
65 875 €-24 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 661 €153 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 131 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
81 405 €-13 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,30 -3,23 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,28 211,11 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
20,16 %-36,22 % *
EBIT (€)
42 620 €-52 % *
