MB "Movens LT" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 28 341 |
| - |
| 6 700 |
| 6 365 |
| - |
| 79,50 |
| 22,46 |
| 7 925 |
| 1 085 |
| 567 |
| 8 443 |
| 0,26 |
| 0,14 |
| - |
| - |
| 23,66 |
| 6 705 |
| 2024 |
|---|
| 45 893 |
| - |
| 32 323 |
| 30 707 |
| - |
| 91,90 |
| 66,91 |
| 38 632 |
| 9 559 |
| 35 922 |
| 11 356 |
| 0,04 |
| 0,25 |
| - |
| - |
| 70,59 |
| 32 397 |
| 2025 |
|---|
| 67 038 |
| - |
| 14 612 |
| 13 727 |
| - |
| 90,21 |
| 20,48 |
| 37 304 |
| 8 400 |
| 35 323 |
| 9 399 |
| 0,01 |
| 0,23 |
| - |
| - |
| 21,91 |
| 14 685 |
| 2025 |
|---|
| 67 038 |
| - |
| 14 612 |
| 13 727 |
| - |
| 90,21 |
| 20,48 |
| 37 304 |
| 8 400 |
| 35 323 |
| 9 399 |
| 0,01 |
| 0,23 |
| - |
| - |
| 21,91 |
| 14 685 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
67 038 €46 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
14 612 €-55 % *
Grynasis pelnas (€)
13 727 €-55 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
90,21 %-1,84 % *
Grynasis pelningumas (%)
20,48 %-69,39 % *
Nuosavas kapitalas (€)
37 304 €-3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
8 400 €-12 % *
Ilgalaikis turtas (€)
35 323 €-2 % *
Trumpalaikis turtas (€)
9 399 €-17 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,01 -75,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,23 -8,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
21,91 %-68,96 % *
EBIT (€)
14 685 €-55 % *
