MB "Mulė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 340 606 |
| 62 959 |
| 42 852 |
| 36 441 |
| 6 736 |
| 66,39 |
| 10,70 |
| 42 291 |
| 46 554 |
| 2 435 |
| 86 410 |
| 0,12 |
| 1,10 |
| - |
| - |
| 12,58 |
| 42 852 |
| 2024 |
|---|
| 359 677 |
| 62 991 |
| 14 963 |
| 12 420 |
| 2 175 |
| 60,56 |
| 3,45 |
| 29 711 |
| 109 149 |
| 35 004 |
| 103 080 |
| -0,02 |
| 3,67 |
| - |
| - |
| 4,39 |
| 15 804 |
| 2025 |
|---|
| 404 742 |
| 67 345 |
| 33 234 |
| 27 299 |
| 4 542 |
| 64,81 |
| 6,74 |
| 41 010 |
| 124 843 |
| 30 190 |
| 134 743 |
| 0,02 |
| 3,04 |
| - |
| - |
| 8,26 |
| 33 437 |
| 2025 |
|---|
| 404 742 |
| 67 345 |
| 33 234 |
| 27 299 |
| 4 542 |
| 64,81 |
| 6,74 |
| 41 010 |
| 124 843 |
| 30 190 |
| 134 743 |
| 0,02 |
| 3,04 |
| - |
| - |
| 8,26 |
| 33 437 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
404 742 €13 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
67 345 €7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
33 234 €122 % *
Grynasis pelnas (€)
27 299 €120 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 542 €109 % *
Bendras pelningumas (%)
64,81 %7,02 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,74 %95,36 % *
Nuosavas kapitalas (€)
41 010 €38 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
124 843 €14 % *
Ilgalaikis turtas (€)
30 190 €-14 % *
Trumpalaikis turtas (€)
134 743 €31 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,02 200,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,04 -17,17 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,26 %88,15 % *
EBIT (€)
33 437 €112 % *
