MB "MV apdaila" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 71 308 |
| 52 821 |
| 33 609 |
| 33 609 |
| 24 896 |
| 56,77 |
| 47,13 |
| 33 609 |
| 12 474 |
| 0 |
| 46 083 |
| 0,47 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 47,13 |
| 33 609 |
| 2024 |
|---|
| 87 507 |
| 29 169 |
| 5 385 |
| 5 114 |
| 1 705 |
| 32,41 |
| 5,84 |
| 38 722 |
| 10 730 |
| 0 |
| 49 452 |
| 0,44 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 6,15 |
| 5 385 |
| 2025 |
|---|
| 161 618 |
| 57 928 |
| 14 823 |
| 13 933 |
| 4 994 |
| 65,85 |
| 8,62 |
| 52 656 |
| 55 355 |
| 39 800 |
| 68 211 |
| 0,23 |
| 1,05 |
| - |
| - |
| 9,49 |
| 15 338 |
| 2025 |
|---|
| 161 618 |
| 57 928 |
| 14 823 |
| 13 933 |
| 4 994 |
| 65,85 |
| 8,62 |
| 52 656 |
| 55 355 |
| 39 800 |
| 68 211 |
| 0,23 |
| 1,05 |
| - |
| - |
| 9,49 |
| 15 338 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
161 618 €85 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
57 928 €99 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
14 823 €175 % *
Grynasis pelnas (€)
13 933 €172 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 994 €193 % *
Bendras pelningumas (%)
65,85 %103,18 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,62 %47,60 % *
Nuosavas kapitalas (€)
52 656 €36 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
55 355 €416 % *
Ilgalaikis turtas (€)
39 800 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
68 211 €38 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,23 -47,73 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,05 275,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
9,49 %54,31 % *
EBIT (€)
15 338 €185 % *
