MB "Nakties spalvos" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 96 266 |
| 18 765 |
| 1 302 |
| -1 302 |
| -254 |
| 2,22 |
| -1,35 |
| -5 589 |
| 13 967 |
| 1 726 |
| 6 652 |
| 0,01 |
| -2,50 |
| 2,69 |
| 2 589 |
| 2,22 |
| 2 139 |
| 2023 |
|---|
| 88 353 |
| 17 090 |
| 476 |
| 476 |
| 92 |
| 65,92 |
| 0,54 |
| -5 113 |
| 15 255 |
| 1 216 |
| 8 926 |
| -0,01 |
| -2,98 |
| - |
| - |
| 0,55 |
| 486 |
| 2024 |
|---|
| 72 350 |
| 14 856 |
| 1 089 |
| 1 089 |
| 224 |
| 64,21 |
| 1,51 |
| -4 024 |
| 9 869 |
| 706 |
| 5 139 |
| -0,07 |
| -2,45 |
| - |
| - |
| 1,51 |
| 1 089 |
| 2024 |
|---|
| 72 350 |
| 14 856 |
| 1 089 |
| 1 089 |
| 224 |
| 64,21 |
| 1,51 |
| -4 024 |
| 9 869 |
| 706 |
| 5 139 |
| -0,07 |
| -2,45 |
| - |
| - |
| 1,51 |
| 1 089 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
72 350 €-18 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
14 856 €-13 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 089 €129 % *
Grynasis pelnas (€)
1 089 €129 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
224 €143 % *
Bendras pelningumas (%)
64,21 %-2,59 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,51 %179,63 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-4 024 €21 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
9 869 €-35 % *
Ilgalaikis turtas (€)
706 €-42 % *
Trumpalaikis turtas (€)
5 139 €-42 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,07 -600,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-2,45 17,79 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,51 %174,55 % *
EBIT (€)
1 089 €124 % *
