MB "Nameliai" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 18 314 |
| - |
| -2 713 |
| -2 713 |
| - |
| 100,00 |
| -14,81 |
| -2 713 |
| 21 000 |
| 0 |
| 18 287 |
| -0,15 |
| -7,74 |
| - |
| - |
| -14,81 |
| -2 713 |
| 2024 |
|---|
| 130 904 |
| - |
| 3 893 |
| 3 698 |
| - |
| 22,26 |
| 2,82 |
| 1 085 |
| 84 326 |
| 0 |
| 85 411 |
| 0,05 |
| 77,72 |
| - |
| - |
| -1,21 |
| -1 590 |
| 2025 |
|---|
| 285 985 |
| - |
| 14 857 |
| 14 126 |
| - |
| 14,75 |
| 4,94 |
| 3 211 |
| 22 891 |
| 2 904 |
| 23 198 |
| 0,00 |
| 7,13 |
| - |
| - |
| 5,21 |
| 14 912 |
| 2025 |
|---|
| 285 985 |
| - |
| 14 857 |
| 14 126 |
| - |
| 14,75 |
| 4,94 |
| 3 211 |
| 22 891 |
| 2 904 |
| 23 198 |
| 0,00 |
| 7,13 |
| - |
| - |
| 5,21 |
| 14 912 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
285 985 €118 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
14 857 €282 % *
Grynasis pelnas (€)
14 126 €282 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
14,75 %-33,74 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,94 %75,18 % *
Nuosavas kapitalas (€)
3 211 €196 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
22 891 €-73 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 904 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
23 198 €-73 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 -100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
7,13 -90,83 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,21 %530,58 % *
EBIT (€)
14 912 €1 038 % *
