MB "Narvelas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 144 016 |
| 41 384 |
| -2 021 |
| -2 021 |
| -581 |
| 37,41 |
| -1,40 |
| 1 150 |
| 4 557 |
| 0 |
| 5 707 |
| 0,01 |
| 3,96 |
| - |
| - |
| -1,56 |
| -2 246 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| - |
| -50 |
| -50 |
| - |
| - |
| - |
| 1 101 |
| 4 557 |
| 0 |
| 5 658 |
| - |
| 4,14 |
| - |
| - |
| - |
| -50 |
| 2025 |
|---|
| 17 160 |
| 12 085 |
| 6 081 |
| 5 716 |
| 4 025 |
| 38,43 |
| 33,31 |
| 6 817 |
| 13 109 |
| 0 |
| 19 926 |
| 0,40 |
| 1,92 |
| - |
| - |
| 35,44 |
| 6 081 |
| 2025 |
|---|
| 17 160 |
| 12 085 |
| 6 081 |
| 5 716 |
| 4 025 |
| 38,43 |
| 33,31 |
| 6 817 |
| 13 109 |
| 0 |
| 19 926 |
| 0,40 |
| 1,92 |
| - |
| - |
| 35,44 |
| 6 081 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
17 160 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
12 085 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
6 081 €12 262 % *
Grynasis pelnas (€)
5 716 €11 532 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 025 €- *
Bendras pelningumas (%)
38,43 %- *
Grynasis pelningumas (%)
33,31 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
6 817 €519 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
13 109 €188 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
19 926 €252 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,40 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,92 -53,62 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
35,44 %- *
EBIT (€)
6 081 €12 262 % *
