MB "Nerdita" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 99 000 |
| - |
| 59 244 |
| 56 282 |
| - |
| 96,39 |
| 56,85 |
| 62 827 |
| 3 224 |
| 1 835 |
| 64 216 |
| 0,62 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 60,39 |
| 59 790 |
| 2023 |
|---|
| 110 500 |
| - |
| 56 702 |
| 53 867 |
| - |
| 94,57 |
| 48,75 |
| 75 745 |
| 3 110 |
| 13 300 |
| 65 555 |
| 0,57 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 51,96 |
| 57 415 |
| 2024 |
|---|
| 138 500 |
| - |
| 70 946 |
| 67 395 |
| - |
| 89,13 |
| 48,66 |
| 67 496 |
| 3 841 |
| 11 100 |
| 60 237 |
| 0,41 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 51,79 |
| 71 725 |
| 2024 |
|---|
| 138 500 |
| - |
| 70 946 |
| 67 395 |
| - |
| 89,13 |
| 48,66 |
| 67 496 |
| 3 841 |
| 11 100 |
| 60 237 |
| 0,41 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 51,79 |
| 71 725 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
138 500 €25 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
70 946 €25 % *
Grynasis pelnas (€)
67 395 €25 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
89,13 %-5,75 % *
Grynasis pelningumas (%)
48,66 %-0,18 % *
Nuosavas kapitalas (€)
67 496 €-11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 841 €24 % *
Ilgalaikis turtas (€)
11 100 €-17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
60 237 €-8 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,41 -28,07 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,06 50,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
51,79 %-0,33 % *
EBIT (€)
71 725 €25 % *
