MB "Nipras"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2013-10-17Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
-Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
8* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
1 992,66 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
1 032 964 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
43
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
14
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB "Nipras" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 565 862 |
| 102 884 |
| 197 290 |
| 181 968 |
| 33 085 |
| 84,96 |
| 32,16 |
| 276 466 |
| 121 911 |
| 166 393 |
| 231 921 |
| 0,26 |
| 0,44 |
| - |
| - |
| 34,98 |
| 197 935 |
| 2024 |
|---|
| 901 594 |
| 120 695 |
| 125 364 |
| 125 364 |
| 16 782 |
| 66,59 |
| 13,90 |
| 401 830 |
| 247 875 |
| 334 755 |
| 313 189 |
| 0,23 |
| 0,62 |
| - |
| - |
| 14,01 |
| 126 346 |
| 2025 |
|---|
| 1 032 964 |
| 111 793 |
| 177 362 |
| 157 585 |
| 17 055 |
| 72,34 |
| 15,26 |
| 524 652 |
| 263 885 |
| 357 007 |
| 430 216 |
| 0,29 |
| 0,50 |
| - |
| - |
| 17,55 |
| 181 271 |
| 2025 |
|---|
| 1 032 964 |
| 111 793 |
| 177 362 |
| 157 585 |
| 17 055 |
| 72,34 |
| 15,26 |
| 524 652 |
| 263 885 |
| 357 007 |
| 430 216 |
| 0,29 |
| 0,50 |
| - |
| - |
| 17,55 |
| 181 271 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 032 964 €15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
111 793 €-7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
177 362 €41 % *
Grynasis pelnas (€)
157 585 €26 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
17 055 €2 % *
Bendras pelningumas (%)
72,34 %8,63 % *
Grynasis pelningumas (%)
15,26 %9,78 % *
Nuosavas kapitalas (€)
524 652 €31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
263 885 €6 % *
Ilgalaikis turtas (€)
357 007 €7 % *
Trumpalaikis turtas (€)
430 216 €37 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,29 26,09 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,50 -19,35 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
17,55 %25,27 % *
EBIT (€)
181 271 €43 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
1
Didžiausia skola
UAB "Kagneta"
Bendra nepadengtų skolų suma
537,24 €
Seniausia nepadengta skola
2019-02-26
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
UAB "Kagneta" | €537,24 | 2019-02-26 | Prekės |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
7
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2022-12-20 | Keleivinis automobilis | - | Elektra | |
BMW 530EPirma registracija: 2021-03-15 | Keleivinis automobilis | 1 998,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
HUSQVARNA HUSQVARNA FE 350Pirma registracija: 2025-03-05 | Motociklas | 350,00 cm³ | Benzinas | |
KTM KTM 890 ADVENTURE RPirma registracija: 2022-06-02 | Motociklas | 889,00 cm³ | Benzinas | |
VOLKSWAGEN PASSATPirma registracija: 2020-11-30 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamybaComp. code:
303193988Reg. date:
2013-11-25Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
6Category:
Variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamybaComp. code:
304079998Reg. date:
2015-08-10Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
10Category:
Variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamybaComp. code:
300548875Reg. date:
2006-03-15Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
4Category:
Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamybaComp. code:
302822556Reg. date:
2012-07-18Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
7Category:
Variklinių transporto priemonių kėbulų gamyba; priekabų ir puspriekabių gamybaComp. code:
304946780Reg. date:
2018-11-06Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
9Aprašymas
Apie MB "Nipras"
MB "Nipras" buvo įkurta 2013-10-17. Pagrindinė įmonės veikla – Variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba (29.32.00 - EVRK 2.1), 29.32.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB "Nipras" pardavimo pajamos buvo 1 032 964 EUR, grynasis pelnas 157 585 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 8. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Kaunas, Kulvos g. 6-24, LT-48491.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Automobilų restouravimas, ruošimas sportui, detalių gamyba, pardavimas internete.
Visi duomenys apie MB "Nipras" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Nipras" veikla?
MB "Nipras" veikla yra: variklinių transporto priemonių kitų dalių bei reikmenų gamyba (29.32.00 - evrk 2.1).
Kokios yra MB "Nipras" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB "Nipras" pajamos buvo 1 032 964 EUR (2025 m.).
Kas yra MB "Nipras" įmonės vadovas?
MB "Nipras" įmonės vadovas yra Povilas Lencevičius (Direktorius).
Kokie yra MB "Nipras" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 303169097
PVM mokėtojo kodas: LT100011465717
Registracijos adresas: Kaunas, Kulvos g. 6-24, LT-48491
Koks yra MB "Nipras" įmonės kodas?
MB "Nipras" įmonės kodas yra 303169097.
Ar MB "Nipras" yra patikima įmonė?
MB "Nipras" įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB "Nipras"?
MB "Nipras" turi 8 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra MB "Nipras" registracijos adresas?
MB "Nipras" registracijos adresas yra Kaunas, Kulvos g. 6-24, LT-48491.
Ar MB "Nipras" turi skolų?
MB "Nipras" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

