MB Norgauto Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 1 201 238 |
| - |
| 31 658 |
| 26 909 |
| - |
| 10,60 |
| 2,24 |
| 33 466 |
| 168 633 |
| 1 310 |
| 200 789 |
| 0,03 |
| 5,04 |
| - |
| - |
| 3,15 |
| 37 897 |
| 2024 |
|---|
| 584 263 |
| - |
| 37 435 |
| 31 803 |
| - |
| 17,48 |
| 5,44 |
| 65 268 |
| 154 022 |
| 1 784 |
| 217 506 |
| 0,11 |
| 2,36 |
| - |
| - |
| 6,44 |
| 37 643 |
| 2025 |
|---|
| 713 857 |
| - |
| 10 417 |
| 10 349 |
| - |
| 12,87 |
| 1,45 |
| 66 613 |
| 118 332 |
| 862 |
| 184 083 |
| 0,09 |
| 1,78 |
| - |
| - |
| 1,59 |
| 11 338 |
| 2025 |
|---|
| 713 857 |
| - |
| 10 417 |
| 10 349 |
| - |
| 12,87 |
| 1,45 |
| 66 613 |
| 118 332 |
| 862 |
| 184 083 |
| 0,09 |
| 1,78 |
| - |
| - |
| 1,59 |
| 11 338 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
713 857 €22 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
10 417 €-72 % *
Grynasis pelnas (€)
10 349 €-67 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
12,87 %-26,37 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,45 %-73,35 % *
Nuosavas kapitalas (€)
66 613 €2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
118 332 €-23 % *
Ilgalaikis turtas (€)
862 €-52 % *
Trumpalaikis turtas (€)
184 083 €-15 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,09 -18,18 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,78 -24,58 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,59 %-75,31 % *
EBIT (€)
11 338 €-70 % *
