MB "'Norversa" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 34 542 |
| 13 599 |
| 5 989 |
| 5 571 |
| 2 193 |
| 45,77 |
| 16,13 |
| 8 071 |
| 1 867 |
| 0 |
| 9 938 |
| 0,23 |
| 0,23 |
| - |
| - |
| 17,34 |
| 5 989 |
| 2023 |
|---|
| 76 377 |
| 21 334 |
| 5 289 |
| 5 000 |
| 1 397 |
| 58,83 |
| 6,55 |
| 13 070 |
| 13 869 |
| 1 079 |
| 25 860 |
| 0,16 |
| 1,06 |
| - |
| - |
| 6,92 |
| 5 289 |
| 2024 |
|---|
| 72 415 |
| 43 623 |
| 7 558 |
| 7 162 |
| 4 314 |
| 59,88 |
| 9,89 |
| 11 559 |
| 10 634 |
| 561 |
| 21 632 |
| 0,15 |
| 0,92 |
| - |
| - |
| 10,44 |
| 7 558 |
| 2024 |
|---|
| 72 415 |
| 43 623 |
| 7 558 |
| 7 162 |
| 4 314 |
| 59,88 |
| 9,89 |
| 11 559 |
| 10 634 |
| 561 |
| 21 632 |
| 0,15 |
| 0,92 |
| - |
| - |
| 10,44 |
| 7 558 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
72 415 €-5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
43 623 €104 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 558 €43 % *
Grynasis pelnas (€)
7 162 €43 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 314 €209 % *
Bendras pelningumas (%)
59,88 %1,78 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,89 %50,99 % *
Nuosavas kapitalas (€)
11 559 €-12 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
10 634 €-23 % *
Ilgalaikis turtas (€)
561 €-48 % *
Trumpalaikis turtas (€)
21 632 €-16 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,15 -6,25 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,92 -13,21 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
10,44 %50,87 % *
EBIT (€)
7 558 €43 % *
