MB "Nveda" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 28 713 |
| 27 088 |
| -3 753 |
| -3 753 |
| -3 541 |
| 4,76 |
| -13,07 |
| -3 653 |
| 4 623 |
| 0 |
| 970 |
| -0,13 |
| -1,27 |
| - |
| - |
| -13,07 |
| -3 753 |
| 2024 |
|---|
| 31 050 |
| 31 050 |
| 3 872 |
| 3 797 |
| 3 797 |
| 16,47 |
| 12,23 |
| 143 |
| 7 873 |
| 0 |
| 8 016 |
| 0,00 |
| 55,06 |
| - |
| - |
| 12,47 |
| 3 872 |
| 2025 |
|---|
| 38 622 |
| 16 866 |
| 9 760 |
| 9 231 |
| 4 031 |
| 36,40 |
| 23,90 |
| 9 374 |
| 1 602 |
| 0 |
| 10 976 |
| 0,24 |
| 0,17 |
| - |
| - |
| 25,27 |
| 9 760 |
| 2025 |
|---|
| 38 622 |
| 16 866 |
| 9 760 |
| 9 231 |
| 4 031 |
| 36,40 |
| 23,90 |
| 9 374 |
| 1 602 |
| 0 |
| 10 976 |
| 0,24 |
| 0,17 |
| - |
| - |
| 25,27 |
| 9 760 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
38 622 €24 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
16 866 €-46 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
9 760 €152 % *
Grynasis pelnas (€)
9 231 €143 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 031 €6 % *
Bendras pelningumas (%)
36,40 %121,01 % *
Grynasis pelningumas (%)
23,90 %95,42 % *
Nuosavas kapitalas (€)
9 374 €6 455 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 602 €-80 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
10 976 €37 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,24 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,17 -99,69 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
25,27 %102,65 % *
EBIT (€)
9 760 €152 % *
