MB NVR PROJEKTAI
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2024-04-15Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
-Veiklos sritis
Pastatų remontas ir renovacija (41.00.20 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
2* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
851 456 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
17
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
896
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB NVR PROJEKTAI finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 428 302 |
| 312 629 |
| 183 653 |
| 156 460 |
| 114 204 |
| 52,38 |
| 36,53 |
| 156 460 |
| 91 699 |
| 36 648 |
| 211 511 |
| 0,28 |
| 0,59 |
| - |
| - |
| 42,88 |
| 183 653 |
| 2025 |
|---|
| 851 456 |
| 425 728 |
| 16 511 |
| 14 531 |
| 7 266 |
| 12,05 |
| 1,71 |
| 106 991 |
| 359 370 |
| 70 528 |
| 395 833 |
| 0,04 |
| 3,36 |
| - |
| - |
| 1,94 |
| 16 511 |
| 2025 |
|---|
| 851 456 |
| 425 728 |
| 16 511 |
| 14 531 |
| 7 266 |
| 12,05 |
| 1,71 |
| 106 991 |
| 359 370 |
| 70 528 |
| 395 833 |
| 0,04 |
| 3,36 |
| - |
| - |
| 1,94 |
| 16 511 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
851 456 €99 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
425 728 €36 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
16 511 €-91 % *
Grynasis pelnas (€)
14 531 €-91 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 266 €-94 % *
Bendras pelningumas (%)
12,05 %-77,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,71 %-95,32 % *
Nuosavas kapitalas (€)
106 991 €-32 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
359 370 €292 % *
Ilgalaikis turtas (€)
70 528 €92 % *
Trumpalaikis turtas (€)
395 833 €87 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,04 -85,71 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,36 469,49 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,94 %-95,48 % *
EBIT (€)
16 511 €-91 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
4
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2022-03-11 | Keleivinis automobilis | 2 998,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
SKODA SUPERBPirma registracija: 2018-02-23 | Keleivinis automobilis | 1 598,00 cm³ | Dyzelinas | |
VW TRANSPORTERPirma registracija: 2004-06-07 | Keleivinis automobilis | 2 461,00 cm³ | Dyzelinas | |
Nuasmeninta Nuasmeninta | Keleivinis automobilis | 2 995,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
4* per paskutinius metusSutarčių vertė
59 252 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2025-08-18 | Jonavos rajono savivaldybės administracija | 18 150 € | Pastato užbaigimo darbai |
2025-08-18 | Jonavos rajono savivaldybės administracija | 18 150 € | Pastato užbaigimo darbai |
2025-07-14 | Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija | 17 952 € | Dažymo paslaugos |
2025-06-09 | Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija | 5 000 € | Mediena |
2025-05-07 | Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla | 14 500 € | Pastatų įrengimo darbai |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
306652578Reg. date:
2024-01-04Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
3Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
306672659Reg. date:
2024-01-31Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
306343756Reg. date:
2023-06-23Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
307019337Reg. date:
2024-10-30Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
4Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
307080151Reg. date:
2025-01-28Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
5Aprašymas
Apie MB NVR PROJEKTAI
MB NVR PROJEKTAI buvo įkurta 2024-04-15. Pagrindinė įmonės veikla – Pastatų remontas ir renovacija (41.00.20 - EVRK 2.1), 41.00.20. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB NVR PROJEKTAI pardavimo pajamos buvo 851 456 EUR, grynasis pelnas 14 531 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 2. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Jonava, Vasario 16-osios g. 36, LT-55163.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba; konsultacinė valdymo veikla; statybos baigimas ir apdaila
Visi duomenys apie MB NVR PROJEKTAI yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB NVR PROJEKTAI veikla?
MB NVR PROJEKTAI veikla yra: pastatų remontas ir renovacija (41.00.20 - evrk 2.1).
Kokios yra MB NVR PROJEKTAI pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB NVR PROJEKTAI pajamos buvo 851 456 EUR (2025 m.).
Kas yra MB NVR PROJEKTAI įmonės vadovas?
MB NVR PROJEKTAI įmonės vadovas yra Nerijus Raznauskas (Direktorius).
Kokie yra MB NVR PROJEKTAI įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 306724255
PVM mokėtojo kodas: LT100016839219
Registracijos adresas: Jonava, Vasario 16-osios g. 36, LT-55163
Koks yra MB NVR PROJEKTAI įmonės kodas?
MB NVR PROJEKTAI įmonės kodas yra 306724255.
Ar MB NVR PROJEKTAI yra patikima įmonė?
MB NVR PROJEKTAI įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB NVR PROJEKTAI?
MB NVR PROJEKTAI turi 2 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra MB NVR PROJEKTAI registracijos adresas?
MB NVR PROJEKTAI registracijos adresas yra Jonava, Vasario 16-osios g. 36, LT-55163.
Ar MB NVR PROJEKTAI turi skolų?
MB NVR PROJEKTAI neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

