MB Outfits Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 7 205 |
| - |
| 6 646 |
| 6 646 |
| - |
| 96,67 |
| 92,24 |
| 6 647 |
| 0 |
| 0 |
| 6 647 |
| 0,92 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 92,24 |
| 6 646 |
| 2025 |
|---|
| 1 426 |
| - |
| 1 338 |
| 1 258 |
| - |
| 99,79 |
| 88,22 |
| 7 905 |
| 82 |
| 0 |
| 7 987 |
| 5,54 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| 93,83 |
| 1 338 |
| 2025 |
|---|
| 1 426 |
| - |
| 1 338 |
| 1 258 |
| - |
| 99,79 |
| 88,22 |
| 7 905 |
| 82 |
| 0 |
| 7 987 |
| 5,54 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| 93,83 |
| 1 338 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 426 €-80 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
1 338 €-80 % *
Grynasis pelnas (€)
1 258 €-81 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
99,79 %3,23 % *
Grynasis pelningumas (%)
88,22 %-4,36 % *
Nuosavas kapitalas (€)
7 905 €19 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
82 €- *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
7 987 €20 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
5,54 502,17 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,01 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
93,83 %1,72 % *
EBIT (€)
1 338 €-80 % *
