MB "p2con" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 431 118 |
| 68 323 |
| 17 678 |
| 15 002 |
| 2 377 |
| 8,14 |
| 3,48 |
| 46 643 |
| 47 096 |
| 17 085 |
| 76 654 |
| 0,07 |
| 1,01 |
| - |
| - |
| 4,10 |
| 17 678 |
| 2023 |
|---|
| 583 721 |
| 61 444 |
| 12 231 |
| 10 366 |
| 1 091 |
| 6,98 |
| 1,78 |
| 57 009 |
| 116 167 |
| 15 896 |
| 157 280 |
| 0,07 |
| 2,04 |
| - |
| - |
| 2,13 |
| 12 437 |
| 2024 |
|---|
| 655 366 |
| 72 177 |
| 4 454 |
| 3 750 |
| 413 |
| 4,21 |
| 0,57 |
| 60 759 |
| 110 922 |
| 17 203 |
| 154 478 |
| 0,07 |
| 1,83 |
| - |
| - |
| 0,68 |
| 4 467 |
| 2024 |
|---|
| 655 366 |
| 72 177 |
| 4 454 |
| 3 750 |
| 413 |
| 4,21 |
| 0,57 |
| 60 759 |
| 110 922 |
| 17 203 |
| 154 478 |
| 0,07 |
| 1,83 |
| - |
| - |
| 0,68 |
| 4 467 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
655 366 €12 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
72 177 €17 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
4 454 €-64 % *
Grynasis pelnas (€)
3 750 €-64 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
413 €-62 % *
Bendras pelningumas (%)
4,21 %-39,68 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,57 %-67,98 % *
Nuosavas kapitalas (€)
60 759 €7 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
110 922 €-5 % *
Ilgalaikis turtas (€)
17 203 €8 % *
Trumpalaikis turtas (€)
154 478 €-2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,07 0,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,83 -10,29 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,68 %-68,08 % *
EBIT (€)
4 467 €-64 % *
