MB "Pirma konstrukcija" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 37 475 |
| 37 475 |
| 114 |
| 108 |
| 108 |
| 100,00 |
| 0,29 |
| 2 235 |
| 1 393 |
| 569 |
| 3 059 |
| 0,04 |
| 0,62 |
| - |
| - |
| 0,74 |
| 276 |
| 2023 |
|---|
| 39 238 |
| 39 238 |
| 1 650 |
| 1 534 |
| 1 534 |
| 100,00 |
| 3,91 |
| 100 |
| 1 020 |
| 380 |
| 4 409 |
| 0,09 |
| 10,20 |
| - |
| - |
| 4,66 |
| 1 830 |
| 2024 |
|---|
| 39 888 |
| 39 888 |
| 632 |
| 93 |
| 93 |
| 100,00 |
| 0,23 |
| 6 797 |
| 3 190 |
| 1 026 |
| 8 961 |
| 0,14 |
| 0,47 |
| - |
| - |
| 2,04 |
| 812 |
| 2024 |
|---|
| 39 888 |
| 39 888 |
| 632 |
| 93 |
| 93 |
| 100,00 |
| 0,23 |
| 6 797 |
| 3 190 |
| 1 026 |
| 8 961 |
| 0,14 |
| 0,47 |
| - |
| - |
| 2,04 |
| 812 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
39 888 €2 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
39 888 €2 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
632 €-62 % *
Grynasis pelnas (€)
93 €-94 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
93 €-94 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,23 %-94,12 % *
Nuosavas kapitalas (€)
6 797 €6 697 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 190 €213 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 026 €170 % *
Trumpalaikis turtas (€)
8 961 €103 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,14 55,56 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,47 -95,39 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,04 %-56,22 % *
EBIT (€)
812 €-56 % *
