MB "Poilsio laboratorija" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| -36 686 |
| 156 163 |
| 116 582 |
| 2 895 |
| - |
| -4,26 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 24 732 |
| 24 732 |
| -16 204 |
| -16 204 |
| -16 204 |
| 85,67 |
| -65,52 |
| -52 890 |
| 168 342 |
| 109 659 |
| 5 793 |
| -0,15 |
| -3,18 |
| - |
| - |
| -43,23 |
| -10 691 |
| 2024 |
|---|
| 194 861 |
| 194 861 |
| 90 710 |
| 82 823 |
| 82 823 |
| 62,99 |
| 42,50 |
| 29 933 |
| 45 797 |
| 32 693 |
| 43 037 |
| 0,16 |
| 1,53 |
| - |
| - |
| 47,11 |
| 91 804 |
| 2024 |
|---|
| 194 861 |
| 194 861 |
| 90 710 |
| 82 823 |
| 82 823 |
| 62,99 |
| 42,50 |
| 29 933 |
| 45 797 |
| 32 693 |
| 43 037 |
| 0,16 |
| 1,53 |
| - |
| - |
| 47,11 |
| 91 804 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
194 861 €688 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
194 861 €688 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
90 710 €660 % *
Grynasis pelnas (€)
82 823 €611 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
82 823 €611 % *
Bendras pelningumas (%)
62,99 %-26,47 % *
Grynasis pelningumas (%)
42,50 %164,87 % *
Nuosavas kapitalas (€)
29 933 €157 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
45 797 €-73 % *
Ilgalaikis turtas (€)
32 693 €-70 % *
Trumpalaikis turtas (€)
43 037 €643 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,16 206,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,53 148,11 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
47,11 %208,98 % *
EBIT (€)
91 804 €959 % *
