MB Pramogų spalvos Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 44 000 |
| - |
| -80 305 |
| -80 305 |
| - |
| 100,00 |
| -182,51 |
| -65 565 |
| 1 057 752 |
| 970 810 |
| 21 377 |
| 0,44 |
| -16,13 |
| - |
| - |
| -110,76 |
| -48 736 |
| 2023 |
|---|
| 22 716 |
| - |
| -145 289 |
| -145 289 |
| - |
| 100,00 |
| -639,59 |
| -210 854 |
| 1 097 766 |
| 869 344 |
| 17 568 |
| 0,77 |
| -5,21 |
| - |
| - |
| -348,72 |
| -79 216 |
| 2024 |
|---|
| 63 337 |
| - |
| -102 702 |
| -102 702 |
| - |
| 100,00 |
| -162,15 |
| -313 556 |
| 1 099 983 |
| 767 876 |
| 18 551 |
| 0,29 |
| -3,51 |
| - |
| - |
| -62,19 |
| -39 387 |
| 2024 |
|---|
| 63 337 |
| - |
| -102 702 |
| -102 702 |
| - |
| 100,00 |
| -162,15 |
| -313 556 |
| 1 099 983 |
| 767 876 |
| 18 551 |
| 0,29 |
| -3,51 |
| - |
| - |
| -62,19 |
| -39 387 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
63 337 €179 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
-102 702 €29 % *
Grynasis pelnas (€)
-102 702 €29 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
-162,15 %74,65 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-313 556 €-49 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 099 983 €0 % *
Ilgalaikis turtas (€)
767 876 €-12 % *
Trumpalaikis turtas (€)
18 551 €6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,29 -62,34 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-3,51 32,63 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-62,19 %82,17 % *
EBIT (€)
-39 387 €50 % *
