MB "Prostela" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 61 667 |
| - |
| 20 325 |
| 19 309 |
| - |
| 88,22 |
| 31,31 |
| 89 240 |
| 7 438 |
| 6 072 |
| 90 606 |
| 1,35 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 33,13 |
| 20 429 |
| 2024 |
|---|
| 94 741 |
| - |
| 15 020 |
| 14 269 |
| - |
| 86,62 |
| 15,06 |
| 103 508 |
| 5 732 |
| 5 350 |
| 103 890 |
| 1,04 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 14,52 |
| 13 753 |
| 2025 |
|---|
| 105 604 |
| - |
| 8 661 |
| 8 046 |
| - |
| 67,77 |
| 7,62 |
| 111 554 |
| 4 861 |
| 10 527 |
| 105 888 |
| 0,96 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 8,33 |
| 8 800 |
| 2025 |
|---|
| 105 604 |
| - |
| 8 661 |
| 8 046 |
| - |
| 67,77 |
| 7,62 |
| 111 554 |
| 4 861 |
| 10 527 |
| 105 888 |
| 0,96 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 8,33 |
| 8 800 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
105 604 €11 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
8 661 €-42 % *
Grynasis pelnas (€)
8 046 €-44 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
67,77 %-21,76 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,62 %-49,40 % *
Nuosavas kapitalas (€)
111 554 €8 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 861 €-15 % *
Ilgalaikis turtas (€)
10 527 €97 % *
Trumpalaikis turtas (€)
105 888 €2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,96 -7,69 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 -33,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,33 %-42,63 % *
EBIT (€)
8 800 €-36 % *
